Wąż ogrodowy rozciągliwy 7,5 - 30 m - RAMP

Wąż ogrodowy rozciągliwy 7,5 - 30 m - RAMPRAMP - aby Twój ogród tryskał zielenią!

Produkty marki RAMP są obecne na polskim rynku już od ponad 35 lat. Oferują nowoczesne rozwiązania umożliwiające skuteczne zraszanie i podlewanie ogrodu, zarówno ręczne jak i automatyczne. Na uwagę zasługuje wszechstronność oferty, obejmującej różnego rodzaju zraszacze, pistolety, lance,węże, przyłącza, łączniki i inne akcesoria, sterowniki umożliwiające programowanie podlewania wody, jak również elementy do budowy podziemnego systemu nawadniającego – Automatyczne systemy nawadniania. 

W ofercie firmy RAMP można znaleźć także profesjonalne narzędzia ogrodnicze (m.in. sekatory, łopaty, grabie, piły) oraz sprzęty służące do sprzątania w ogrodzie i w domu.

Podstawowe informacje

Sekret węża polskiej marki RAMP tkwi w specjalnym rozciągliwym materiale. Wąż wykonany jest z dwóch warstw wysokiej jakości lateksu dostosowanego do pracy w najcięższych warunkach. Warstwa zewnętrzna została zrobiona z bardzo mocnego włókna syntetycznego splecionego w taki sposób aby zapewniał maksymalną ochronę węża oraz jak największą elastyczność. Dzięki temu w kilka sekund po napełnieniu wąż rozciąga się i wielokrotnie zwiększa swoją długość. Po odcięciu zasilania wody samoczynnie wraca do pierwotnej długości. Jego wielką zaletą jest to, że nie załamuje się ani nie skręca. Wąż wyposażony jest w dwie szybko złączki oraz przyłącze z redukcją. Wielofunkcyjny pistolet dołączony do zestawu posiada 7 trybów zraszania oraz funkcję blokady - wystarczy odchylić metalowy haczyk w pistolecie, aby woda płynęła bez konieczności ciągłego przyciskania spustu pistoletu. Jest to doskonały zestaw do ogrodu, na działkę a także na taras. Wąż RAMP jest bardzo lekki i zajmuje mało miejsca, więc łatwo można go przechowywać w szufladzie, na półce, na łódce, w samochodzie albo po prostu powiesić w garażu.

Metalowe zakucie


Warstwa zewnętrzna jest wykonana w taki sposób, aby maksymalnie chronić wąż przed uszkodzeniami mechanicznymi, a metalowe zakucie łączące wąż z szybkozłączką zapewnia długotrwałe użytkowanie.

Elastyczny wąż

Elastyczny wąż rozciąga się z 7,5 metra do 30 metrów. Jest bardzo lekki i wytrzymały, a dodatkowo się nie skręca i nie załamuje.

Szybkozłączki i pistolet

Wszystkie węże sprzedawane są w komplecie z dwoma szybkozłączkami, wielofunkcyjnym pistoletem, przyłączem na kran 3/4" oraz redukcją przyłącza do 1/2".

Do zobrazowania funkcjonalności użyto zdjęć poglądowych. Nie wszystkie przedstawiają oferowany model produktu. 

Dane techniczne
Długość podstawowa7,5 m
Długość w trakcie pracy30 m
Materiałwłókno syntetyczne i lateks
Dodatkowe wyposażeniedwie szybkozłączki, wielofunkcyjny pistolet, przyłącze na kran 3/4" oraz redukcja przyłącza do 1/2"
Dodatkowe zaletyelastyczny, lekki. wytrzymały, nie zgina i nie skręca się

Wąż ogrodowy rozciągliwy 7,5 - 30 m - RAMP

  • Wyświetleń: 1674
  • Kod produktu: WOX30
  • Status: Niedostępny
  • 119,00zł
#lewy { float:left; width:33%; font-size:1em; line-height:1.5em; ..
65,00zł
text_tax 52,85zł

#lewy { float:left; width:33%; font-size:1em; line-height:1.5em; ..
88,00zł
text_tax 71,54zł

#lewy { float:left; width:33%; font-size:1em; line-height:1.5em; ..
148,00zł
text_tax 120,33zł

#lewy { float:left; width:33%; font-size:1em; line-height:1.5em; ..
179,00zł
text_tax 145,53zł

Filtr powietrza do silników B&S 550E, 550EX, 625E OHVParametry techniczne:Przybliżone wymiary:&n..
18,00zł
text_tax 14,63zł

#lewy { float:left; width:33%; font-size:1em; line-height:1.5em; ..
2,99zł
text_tax 2,43zł

Loading...
Loading...