Menu
Koszyk

Performance Power

Aby prawidłowo dobrać nóż do kosiarki należy zwrócić uwagę na kilka aspektów:1) Producent (marka) i model kosiarki.W opisie noża na naszej stronie podajemy typowe marki i modele, do których pasuje nóż jednak nie sposób wymienić ich wszystkich.  Dlatego najlepszym sposobem na dobór noża jest jeg..
0,00 zł
Nóż do kosiarki Castorama FPLM 1000W 32 cm  Wysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek elektrycznych Castorama 32 cm. Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.Parametry:Długość noża (dłuższa przekątna): 315 mmŚrednica otworu środkowego: nietypowyPasuje m. in. do ..
26,00 zł
Nóż do kosiarki Performance Power 37 cm Wysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek Performance Power 37 cm. Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.Parametry:Długość noża (dłuższa przekątna): 370 mmŚrednica otworu środkowego: nietypowyPasuje m. in. do modeli:&nb..
45,00 zł
Nóż do kosiarki Performance Power 44 cmWysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek Performance Power 44 cm. Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.Parametry:Długość noża (dłuższa przekątna): 440 mmŚrednica otworu środkowego: nietypowyPasuje m. in. do modeli: Performa..
46,00 zł
Nóż do kosiarki Performance Power 30 cm  Wysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek Performance Power, Grizzly 30 cm. Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.Parametry:Długość noża (dłuższa przekątna): 300 mmŚrednica otworu środkowego: nietypowyPasuje m. in..
28,00 zł
Nóż do kosiarki Performance Power, World 41 cmWysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek Performance Power, World 41 cm Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.Nóż obniżony - zamontowany w kosiarce obniża wysokość cięcia trawy.Parametry:Długość noża (dłuższa przekątna): 405&nb..
62,00 zł
Nóż do kosiarki Performance Power, World 51 cm Wysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek Performance Power, World 51 cm. Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.Parametry:Długość noża (dłuższa przekątna): 515 mmŚrednica otworu środkowego: 16 mmŚrednica otworów ..
45,00 zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)