Menu
Koszyk

Wolf Garten

Mini zestaw narzędzi ogrodniczych Wolf Garten P 261 Mini zestaw narzędzi ogrodniczych P 261 to idealny zestaw zarówno dla początkującego jak i doświadczonego ogrodnika chcącego uzupełnić kolekcję swoich narzędzi do podstawowych prac pielęgnacyjnych w ogrodach. W skład zestawu wchodzi: - spulchnia..
155,00 zł
Mini zestaw narzędzi ogrodniczych Wolf Garten P 262Mini zestaw narzędzi ogrodniczych P 243 to idealny zestaw do podstawowych prac pielęgnacyjnych w ogrodach, na balkonach, tarasach i małych grządkach. Sprawdzi się perfekcyjnie w wszystkich standardowych pracach takich jak sadzenie, spulchnianie, ple..
119,00 zł
Nóż do darni Wolf Garten RM-M Nóż do darni RM-M to standardowe narzędzie do odcinania darni od powierzchni trawnika. Sprawdzi się również przy poszerzaniu i pielęgnacji alejek w ogrodzie. Pomoże zapobiec nadmiernemu rozrastaniu się murawy...
89,00 zł
Nożyce do krzewów - teleskopowe Wolf Garten HS 1000 TNożyce do krzewów Wolf Garten to wygodne narzędzie z możliwością regulacji długości ramion. Zakres tej regulacji to od 77 do 100 cm. Pozwala to na przycięcie nawet wysokich krzewów bez konieczności wspinania się na drabinę. Ostrza nożyc HS 1000 T ..
319,00 zł
Nożyce do krzewów ze szlifem falistym Wolf Garten HS-WW Nożyce Wolf Garten posiadają ocynkowane ostrza z falistym szlifem, które zapewnia dokładne i czyste cięcie. Noże zostały wyposażone w regulację naprężenia oraz odcinak do cięcia grubszych gałęzi. Rączki nożyc zostały wykonane z certyfikowanego..
179,00 zł
Nożyce do trawy Wolf Garten Professional RI-GC Nożyce do trawy do narzędzie do ostatecznej pielęgnacji trawnika. Docięcie trawy przy krawężniku, przy krzewach czy innych nasadzeniach nie będzie stanowiło problemu. Nożyce te wyróżnia grzebień do wyczesywania oraz podtrzymania ścinek trawy. Ostr..
125,00 zł
Nożyce do trawy Wolf Garten Professional RI-T Nożyce do trawy do narzędzie do końcowej pielęgnacji trawnika. Idealnie sprawdzą się do docięcia trawy przy krawężniku, krzewach czy innego rodzaju przeszkodach w ogrodzie. Ułatwia to jeszcze bardziej możliwość regulacji kąta pracy nożyc w zakresie 0-18..
62,00 zł
Pielnik do wyrywania chwastów Wolf Garten KS-2K Pielnik to narzędzie stworzone specjalnie do wyrywania chwastów z przesuszonych i ciężkich gleb. Trzystrefowy uchwyt został idealnie dopasowany do konturów dłoni i palców, a dodatkowo chroni je przed uszkodzeniami. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe i ..
44,00 zł
Piła ogrodowa do gałęzi Wolf Garten POWER CUT SAW 370 PRO Piła ogrodowa Wolf Garten to narzędzie o długości 37 cm posiadające ostrze z krzyżowym uzębieniem do efektywnego i szybkiego cięcia gałęzi. Uchwyt posiada ergonomiczny kształt oraz wygodne elementy antypoślizgowe gwarantują pewny chwyt w tra..
149,00 zł
Piła ogrodowa do gałęzi z trzonkiem teleskopowym Wolf Garten POWER CUT SAW 370 PRO + ZM-V4 Piła ogrodowa Wolf Garten 370 PRO to wygodne narzędzie o długości 37 cm, które posiada ostrze z krzyżowym uzębieniem do wygodnego i szybkiego cięcia gałęzi. Uchwyt piły posiada ergonomiczny kształt i wygodne ..
269,00 zł
Przycinarka do brzegów trawników Wolf Garten RB-M Przycinarka brzegów do trawników RB-M posiada ostre noże, które gładko i czysto przytną wystającą/wyrastającą trawę na brzegach trawnika w Twoim ogrodzie. Wygodne i bezpieczne prowadzenie urządzenia zapewnia szeroki gumowy wałek w kształcie stożka. ..
269,00 zł
Rozsiewacz na baterie Wolf Garten WE-BSiewnik Wolf Garten WE-B umożliwia szybkie i równomierne rozsianie nasion czy nawozu. Zasilany on jest czterema bateriami AA, posiada 3 litrowy zbiornik na nasiona lub nawóz. Zależnie od regulacji zasięg rozsiewacza to od 0,5 m do 2,5 metrów. Siewnik wykonany zo..
199,00 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 34 (3 stron)