Menu
Koszyk

Podkaszarki elektryczne

kosa elektryczna al-ko

W jakich warunkach przydaje się podkaszarka elektryczna?


Rzadko się zdarza, żeby trawnik miał kształt idealnego prostokąta. Zazwyczaj pojawiają się załamania, zakamarki i inne trudno dostępne miejsca. Mamy do wyboru wiele urządzeń do koszenia trawy. Może się jednak okazać, że jedno urządzenie to za mało. Równa i doskonale skoszona trawa to nie wszystko. Ważne, żeby była ona skoszona również w najmniej dostępnych zakamarkach. Czym się wspomóc przy koszeniu takich miejsc? Dobrym wyborem będzie zaopatrzyć się w podkaszarkę. Jest to urządzenie precyzyjne i bardzo proste w obsłudze.

Cechy podkaszarek elektrycznych:

 • wiele wariantów kąta nachylenia głowicy
 • regulacja w każdym kierunku
 • ochrona roślin, wokół których odbywa się podkaszanie
 • wysoka precyzja podkaszania
 • lekka rękojeść
 • świetna automatyka
 • regulowane uchwyty dodatkowe
 • ergonomiczna budowa
 • podwójna żyłka nylonowa
 • mocny silnik
 • prosta w obsłudze
 • składana prowadnica
 • podkaszarki z prostą lub wygiętą rurą prowadzącą

Czym jeszcze charakteryzują się podkaszarki elektryczne?

podkaszarka elektryczna al-ko

DOSKONAŁE WYWAŻENIE


Podkaszarki do trawy posiadają pas nośny oraz są optymalnie wyważone. Dzięki temu praca przy użyciu tych urządzeń jest prosta i wygodna.

ŁATWY DEMONTAŻ


Transport oraz przechowywanie jest bardzo łatwe. Dzieje się tak dzięki szybkiemu i prostemu rozłożeniu podkaszarki.

NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW


Koszenia wymagają również miejsca wzdłuż murów, płotów i innych przeszkód. Koszenie w tych miejscach również przebiega w sposób prosty. Podkaszarki elektryczne do trawy są świetnie wyposażone. Doskonale sprawdzą się w każdych warunkach.

REGULACJA KĄTA NACHYLENIA GŁOWICY


Podkaszarki elektryczne posiadają regulację kąta nachylenia głowicy. Regulacja ta jest kilkustopniowa. Jest ona dużym ułatwieniem podczas pracy w trudno dostępnych miejscach. Dzięki regulacji kąta nachylenia możemy kosić trawę np. pod ławkami.

ELASTYCZNOŚĆ WE WSZYSTKICH KIERUNKACH


Podkaszarki elektryczne są wyposażone w obrotową głowicę. Taka głowica może obracać się nawet pod kątem 180 stopni. Dzięki temu możemy przyciąć między innymi brzegi trawnika.

TELESKOPOWA RĘKOJEŚĆ


Wiele modeli podkaszarek jest wyposażone w teleskopową rękojeść. Taki rodzaj uchwytu zapewnia optymalne położenie urządzenia oraz wygodę. Umożliwia on również regulację w łatwy i szybki sposób.

PRECYZJA I BEZPIECZEŃSTWO


Podkaszarki są wyposażone w pałąk i koło dystansowe. Te dwa elementy chronią rośliny przed możliwymi uszkodzeniami. Są one również ochroną dla samego urządzenia w przypadku pracy przy ścianach i murkach.
Kosa Elektryczna AL-KO BC 1200 E - 1200 W (112924) Podstawowe informacje Mocny silnik elektryczny 1200WMocny a przy tym bardzo wydajny silnik elektryczny. Nowoczesna obudowa z tworzywa PP zapewnia mu ochronę i optymalne chłodzenie. Ostrze tnąceZarośla i inne prze..
499,00 zł
Podkaszarka Elektryczna AL-KO GTE 350 Classic - 350 W (112928) Podstawowe informacje Silnik elektryczny 350WLekki i wydajny silnik elektryczny. Nowoczesna obudowa z tworzywa PP zapewnia mu ochronę i optymalne chłodzenie. Podwójna żyłkaWysoka trawa lub koszenie wz..
289,00 zł
Podkaszarka Elektryczna AL-KO GTE 550 Premium - 550 W Podkaszarka Elektryczna AL-KO GTE 550 Premium - 550 W
-17 %
Podkaszarka Elektryczna AL-KO GTE 550 Premium - 550 W (112926) Podstawowe informacje Silnik elektryczny 550WLekki i wydajny silnik elektryczny. Nowoczesna obudowa z tworzywa PP zapewnia mu ochronę i optymalne chłodzenie. Podwójna żyłkaWysoka trawa lub koszenie wzd..
349,00 zł 419,00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)