Menu
Koszyk

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Narzędzia ręczne

#lewy { float:left; width:33%; font-size:1em; line-height:1.5em; } #lewy p { border:none; border-left:none; margin:0px 10px 10px 0px; padding:0px; } #srodek { float:left; width:33%; font-size:1em; ..
32,00zł
#lewy { float:left; width:33%; font-size:1em; line-height:1.5em; } #lewy p { border:none; border-left:none; margin:0px 10px 10px 0px; padding:0px; } #srodek { float:left; width:33%; font-size:1em; ..
45,00zł
Mini zestaw narzędzi ogrodniczych Wolf Garten P 261 Mini zestaw narzędzi ogrodniczych P 261 to idealny zestaw zarówno dla początkującego jak i doświadczonego ogrodnika chcącego uzupełnić kolekcję swoich narzędzi do podstawowych prac pielęgnacyjnych w ogrodach. W skład zestawu wchodzi: - spulchnia..
155,00zł
Mini zestaw narzędzi ogrodniczych Wolf Garten P 262Mini zestaw narzędzi ogrodniczych P 243 to idealny zestaw do podstawowych prac pielęgnacyjnych w ogrodach, na balkonach, tarasach i małych grządkach. Sprawdzi się perfekcyjnie w wszystkich standardowych pracach takich jak sadzenie, spulchnianie, ple..
119,00zł
Nóż do darni Wolf Garten RM-M Nóż do darni RM-M to standardowe narzędzie do odcinania darni od powierzchni trawnika. Sprawdzi się również przy poszerzaniu i pielęgnacji alejek w ogrodzie. Pomoże zapobiec nadmiernemu rozrastaniu się murawy...
69,00zł
Pielnik do wyrywania chwastów Wolf Garten KS-2K Pielnik to narzędzie stworzone specjalnie do wyrywania chwastów z przesuszonych i ciężkich gleb. Trzystrefowy uchwyt został idealnie dopasowany do konturów dłoni i palców, a dodatkowo chroni je przed uszkodzeniami. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe i ..
36,00zł
Piła ogrodowa do gałęzi Wolf Garten POWER CUT SAW 370 PRO Piła ogrodowa Wolf Garten to narzędzie o długości 37 cm posiadające ostrze z krzyżowym uzębieniem do efektywnego i szybkiego cięcia gałęzi. Uchwyt posiada ergonomiczny kształt oraz wygodne elementy antypoślizgowe gwarantują pewny chwyt w tra..
149,00zł
Piła ogrodowa do gałęzi z trzonkiem teleskopowym Wolf Garten POWER CUT SAW 370 PRO + ZM-V4 Piła ogrodowa Wolf Garten 370 PRO to wygodne narzędzie o długości 37 cm, które posiada ostrze z krzyżowym uzębieniem do wygodnego i szybkiego cięcia gałęzi. Uchwyt piły posiada ergonomiczny kształt i wygodne ..
269,00zł
Przycinarka do brzegów trawników Wolf Garten RB-M Przycinarka brzegów do trawników RB-M posiada ostre noże, które gładko i czysto przytną wystającą/wyrastającą trawę na brzegach trawnika w Twoim ogrodzie. Wygodne i bezpieczne prowadzenie urządzenia zapewnia szeroki gumowy wałek w kształcie stożka. ..
199,00zł
Rozsiewacz na baterie Wolf Garten WE-BSiewnik Wolf Garten WE-B umożliwia szybkie i równomierne rozsianie nasion czy nawozu. Zasilany on jest czterema bateriami AA, posiada 3 litrowy zbiornik na nasiona lub nawóz. Zależnie od regulacji zasięg rozsiewacza to od 0,5 m do 2,5 metrów. Siewnik wykonany zo..
169,00zł
Siewnik Wolf Garten EA-M Siewnik Wolf Garten pozwala na oszczędne i precyzyjne obsianie równych rzędów. Posiada siedem stopni regulacji, która pozwala na dostosowanie siewnika do różnych wielkości nasion. Do narzędzia wymagany jest dodatkowo trzonek...
55,00zł
Skrobak do szczelin Wolf Garten KF-2K Skrobak do szczelin marki Wolf Garten posiada wytrzymałe ostrze do łatwego usuwania mchu i chwastów, które wyrastają z ciasnych szczelin. Na przykład w kostce brukowej, płytach chodnikowych czy murkach. Skrobak KF-2K posiada wygodny trzystrefowy uchwyt. Pozwala..
36,00zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 28 (3 stron)