Menu
Koszyk

Pompy i hydrofory

Filtr wstępny do pomp ogrodowych 100/1'' AL-KOZalety filtra:Chroni pompy ogrodowe przed piaskiem i innymi zanieczyszczeniami.Minimalizuje zużycie pompy i zapobiega awariom.Wkład filtra wykonany ze zmywalnego tworzywa.W zestawie dwie złączki: 1/1 cal i 1/¾ cala.Bardzo łatwy montażFiltr wstępny AL-KO ..
109,00 zł
Filtr wstępny do przydomowych instalacji zasilania w wodę 250/1'' AL-KOZalety filtra:Chroni hydrofory przed piaskiem i innymi zanieczyszczeniami.Minimalizuje zużycie pompy i zapobiega awariom.Wkład filtra wykonany ze zmywalnego tworzywa.W zestawie dwa nyple 1/1 cal i jeden nypel 1/¾ cala.Bardzo łatw..
145,00 zł
Przełącznik ciśnieniowy AL-KO HydrocontrolZalety przełącznika Hydrocontrol:Przełącznik Hydrocontrol zapobiega pracy na sucho pomp wodnych.Samodzielnie rozpoznaje brak wody i nieszczelności w instalacji.Zamienia pompę wodną w hydrofor.Pozsiada zintegrowany zawór zwrotny.Stosowany do automatycznej pra..
309,00 zł
Wąż ssący 4 m 3/4'' do pomp i hydroforów AL-KOZalety:Odporny na zniekształcenia wąż ssawny z zaworem zwrotnym.Idealny do pomp ogrodowych, hydroforów i innych pomp wodnych.Wykonany z bardzo trwałego, półprzezroczystego tworzywa sztucznego.Długość 4 m.Średnica ¾ cala.Uniwersalny wąż PVC z koszem, złąc..
65,00 zł
Zestaw ssący z mosiężnymi przyłączami 7 m 1'' do pomp i hydroforów AL-KOZalety:Odporny na zniekształcenia wąż ssawny z zaworem zwrotnym.Idealny do pomp ogrodowych, hydroforów i innych pomp wodnychW zestawie mosiężny zawór zwrotny, kosz ssawny i złączkiDługość 7 mŚrednica 1 cal (33,3 mm)Uniwersalny z..
195,00 zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)