Menu
Koszyk

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Roboty

Kosiarki automatyczne — roboty koszące


Czym wyróżnia się automatyczny robot koszący na tle pozostałych kosiarek?

robot koszący al-ko

Robot koszący jest nazywany również kosiarką robotyczną lub kosiarką automatyczną. Wyróżnia się on pod wieloma względami na tle pozostałych urządzeń koszących. Podstawową różnicą jest koszenie trawy bez pracy ludzkiej. Jak to? Jedyną czynnością, jaką należy wykonać, jest zaprogramowanie robota. Ma to na celu wyruszanie ‘w trasę’ o określonej porze. Programowanie robota następuje podczas jego montażu. Możesz oczywiście uruchomić go w dowolnym momencie! Zrobisz to w sposób manualny bądź za pomocą aplikacji w telefonie.

Jest kilka cech różniących go od pozostałych kosiarek. Jedną z nich jest możliwość pracy w trudniejszych warunkach. Może on bowiem pracować na terenie o znacznie większym nachyleniu niż standardowe kosiarki spalinowe. Co ciekawe, może on również pracować w deszczu! Nic więc nie stanie na przeszkodzie, aby Twój trawnik prezentował się zawsze doskonale.

Kolejną istotną kwestią jest sama budowa robota. Jest on wyposażony w najwyższej klasy technologię i wysokiej jakości podzespoły. Gwarantuje to wyjątkowy efekt koszenia. Innym, równie ważnym elementem wyposażenia jest zintegrowana technologia czujników. Zapewnia ona maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy urządzenia.

Czy to wszystkie cechy, które wyróżniają kosiarkę automatyczną od innych rozwiązań? Absolutnie! Mocny napęd podnosi jakość i dokładność poruszania się robota, co jest dużym ułatwieniem jego pracy. Natomiast małe promienie skrętu sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo zwrotne. To ostatnie jest bardzo istotne! Sprawdza się zwłaszcza przy koszeniu trawy w ciasnych zakamarkach i wąskich trawnikach. Wszystkie te cechy składają się na urządzenie, które idealnie sprawdzi się w większości ogrodów.

Cechy i zalety kosiarek automatycznych:

 • Trawnik wygląda ładniej – darń jest bardziej gęsta i wygląda zdrowiej
 • Mulczowanie trawy - bez konieczności zbierania pokosu
 • Kosiarka robotyczna jest komfortowa i prosta w obsłudze
 • Prosta regulacja wysokości koszenia trawy
 • Są to urządzenia bezawaryjne
 • Bezpieczne w eksploatacji
 • Bardzo zwrotne
 • Dokładne i precyzyjne koszenie
 • Świetnie sprawdzają się do pracy przy nachyleniach terenu
 • Równomierne koszenie trawy
 • Bardzo cicha i ekologiczna praca
 • Bardzo wytrzymałe noże
 • Akumulatory litowo-jonowe
 • Długa żywotność

 • Jak wygląda instalacja robota?


  Jako autoryzowany diler robotów, które posiadamy w ofercie, poza samym urządzeniem oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży tychże robotów. Świadczymy pomoc w doborze odpowiedniej kosiarki, a po zakupie chętnie zajmiemy się jej montażem i konfiguracją w docelowym ogrodzie. Oczywiście nie zostawiamy swoich klientów bez przeszkolenia z obsługi i pracy kosiarki robotycznej i w razie jakichkolwiek pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji i pomocy. Naturalnie zapewniamy również ekspresowy serwis zarówno urządzeń na gwarancji jak i w okresie pogwarancyjnym,

  zawartość pudełka z robotem

  Tylko aplikacja dzieli Cię od idealnie wyglądającego trawnika!


  Obsługa kosiarek automatycznych jest bardzo prosta! Możesz sterować urządzeniem z wygodnej kanapy! Możesz to zrobić w drodze do pracy czy odpoczywając na urlopie. Jest to bardzo wygodna opcja!
  Aplikacja obsługująca roboty koszące umożliwia:
  • 1. Uruchomienie robota koszącego
  • 2. Zatrzymanie trybu pracy
  • 3. Sprawdzenie obecnego stanu eksploatacji urządzenia
  • 4. Konfigurowanie i zmianę ustawień robota
  AL-KO Robolinho 1300 W — Robot do koszenia trawy  AL-KO Robolinho 1300 W to wydajny i inteligentny robot koszący trawnik, który został zaprojektowany do pracy w ogrodach o powierzchni do 1300 m². Urządzenie jest wyposażone w wiele zaawansowanych funkcji, które umożliwiają łatwe i skuteczne k..
  4999,00 zł
  Robot koszący AL-KO Robolinho 300 E
  -4 %
  AL-KO Robolinho 300 E — Robot do koszenia trawy Robot koszący AL-KO Robolinho 300 E to najmniejszy robot do automatycznego i bezobsługowego koszenia trawy w całej ofercie AL-KO. Zapewnia zawsze idealnie skoszony trawnik i pozwala zaoszczędzić czas na hobby lub odpoczynek z rodziną. Roboli..
  2499,00 zł 2599,00 zł
  AL-KO Robolinho 350 W — Robot do koszenia trawy Robot koszący AL-KO Robolinho 350 W to automatyczny kosiarka do trawy, która może pracować samodzielnie, bez potrzeby ręcznego prowadzenia. Jest to urządzenie wyposażone w specjalne noże tnące i system nawigacji, który umożliwia mu poruszani..
  2999,00 zł
  Robot koszący AL-KO Robolinho 500 W Robot koszący AL-KO Robolinho 500 W
  -5 %
  AL-KO Robolinho 500 W — Robot do koszenia trawy  Robot koszący AL-KO Robolinho 500 W to urządzenie do automatycznego i bezobsługowego koszenia trawy. Zapewnia zawsze idealnie skoszony trawnik i pozwala zaoszczędzić czas na wykonywanie swoich ulubionych czynności lub odpoczynek. Robol..
  3999,00 zł 4200,00 zł
  AL-KO Robolinho 550 W — Robot do koszenia trawy  AL-KO Robolinho 550 W to inteligentny robot koszący trawnik, który jest przeznaczony do pracy w ogrodach o powierzchni do 550 m². Urządzenie jest wyposażone w zaawansowane funkcje, które umożliwiają łatwe i skuteczne koszenie trawnika...
  3999,00 zł
  L-KO Robolinho 1423 W — Robot do koszenia trawy Główne atuty kosiarki robotycznej AL-KO 1423 W Wymienne noże dwustronneZastosowana została technologia czterech podwójnych noży. Gwarantują one doskonałe efekty koszenia i mielenia trawy. Dodatkowo służą one do czyszczenia obudowy ..
  6999,00 zł
  AL-KO Robolinho 2323 W — Robot do koszenia trawy Główne atuty kosiarki robotycznej AL-KO 2323 W Wymienne noże dwustronneZastosowana została technologia czterech podwójnych noży. Gwarantują one doskonałe efekty koszenia i mielenia trawy. Dodatkowo służą one do czyszczenia obudowy z z..
  7999,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 12 z 23 (2 stron)