Menu
Koszyk

MacAllister

Aby prawidłowo dobrać nóż do kosiarki należy zwrócić uwagę na kilka aspektów:1) Producent (marka) i model kosiarki.W opisie noża na naszej stronie podajemy typowe marki i modele, do których pasuje nóż jednak nie sposób wymienić ich wszystkich.  Dlatego najlepszym sposobem na dobór noża jest jeg..
0,00 zł
Nóż do kosiarki MacAllister, Cleva 42 cm  Wysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek MacAllister, Cleva 42 cm. Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.Parametry:Długość noża (dłuższa przekątna): 420 mmŚrednica otworu środkowego: nietypowyPasuje m. in. do modeli:..
46,00 zł
Nóż do kosiarki MacAllister, Sterwins 33 cm  Wysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek MacAllister, Sterwings 33 cm. Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.Parametry:Długość noża (dłuższa przekątna): 325 mmŚrednica otworu środkowego: nietypowyPasuje m. in. do ..
28,00 zł
Nóż do kosiarki MacAllister, Sterwins 35 cm  Wysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek MacAllister, Sterwins, Grizzly 35 cm. Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.Parametry:Długość noża (dłuższa przekątna): 350 mmŚrednica otworu środkowego: nietypowyPasu..
39,00 zł
Nóż do kosiarki MacAllister, Sterwins 38 cm  Wysokiej jakości listwa tnąca do kosiarek MacAllister, Sterwings 38 cm. Może pasować do kosiarek innych marek z tym samym uchwytem.Parametry:Długość noża (dłuższa przekątna): 380 mmŚrednica otworu środkowego: nietypowyPasuje m. in. do ..
32,00 zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)