Akumulatorowe

Pokaż:
Sortuj:

Kosiarka Akumulatorowa MAKITA DLM380Z - 2 x 18 V

#lewy { float:left; width:33%; font-size:1em; line-height:1.5em; ..

1.099,00zł

Kosiarka Akumulatorowa MAKITA DLM431Z - 2 x 18 V

#lewy { float:left; width:33%; font-size:1em; line-height:1.5em; ..

1.199,00zł

Kosiarka akumulatorowa solo by AL-KO 4237 Li SP - Power Flex - akumulator w zestawie

Kosiarka akumulatorowa solo by AL-KO 4237 Li SP - Power Flex - akumulator w zestawie (12..

3.279,00zł

Kosiarka akumulatorowa solo by AL-KO 4757 Li SP - Power Flex - akumulator w zestawie

Kosiarka akumulatorowa solo by AL-KO 4757 Li SP - Power Flex - akumulator w zestawie (1274..

3.669,00zł

Kosiarka akumulatorowa solo by AL-KO 4757 Li VS - Power Flex - akumulator w zestawie

Kosiarka akumulatorowa solo by AL-KO 4757 Li VS - Power Flex - akumulator w zestawie (127512) ..

3.839,00zł

Akumulatorowe

Kosiarki akumulatorowe — czym są i dla kogo będą dobrym wyborem?

kosiarka akumulatorowa al-ko

Kosiarki akumulatorowe są rodzajem kosiarek, który umożliwia pracę w ogrodzie bez przewodu elektrycznego oraz nie generując spalin i zbędnego hałasu. Będzie to doskonały wybór dla trawników w centrum miasta czy też działek oddalonych od źródła prądu. Praca z kosiarką akumulatorową jest bardzo przyjemna, ponieważ są to urządzenia proste w eksploatacji, wydajne oraz mocne. Te kosiarki sprawiają, że koszenie trawy jest bardzo efektywne, a jednocześnie bardzo relaksujące. Również transportowanie i przechowywanie kosiarki jest szczególnie proste ze względu na jej kompaktową budowę — zajmuje ona bardzo niewiele miejsca w małym garażu czy szopie oraz jest dość lekka. Ważną cechą, na którą warto również zwrócić uwagę jest to, że kosiarki akumulatorowe są bardzo ekologiczne.

Jakich funkcji oczekiwać od kosiarki akumulatorowej?


Kosiarki akumulatorowe nie ustępują niczym swoim kolegom z silnikiem elektrycznym bądź spalinowym, jeśli chodzi o efektywne koszenie, jednak będą one nieco słabsze od kosiarek spalinowych. Charakterystyka oraz funkcje kosiarek akumulatorowych będą się różnić między sobą. Do takich różnic będą należeć m.in. centralna regulacja wysokości koszonej trawy, system 3w1, tj. zbieranie ściętej trawy do kosza, mulczowanie i tylny wyrzut trawy. Wyróżniają się one również szerokimi bieżnikowanymi kołami umożliwiającymi pracę na wymagającym terenie. Ułatwieniem pracy w ogrodzie jest też to, że taka kosiarka posiada rozruch elektryczny. Uruchomienie silnika nastąpi po przekręceniu kluczyka bądź wciśnięciu przycisku, nie ma więc konieczności szarpania się z linką. Dzięki temu kosiarka ta będzie doskonałym wyborem dla osób starszych.

kosiarka akumulatorowa al-ko
W swojej ofercie posiadamy dwie opcje:
  • kosiarki akumulatorowe w zestawie z akumulatorem litowo-jonowym
  • poza zestawem, jako dwa osobne produkty.
Większość akumulatorów posiada wyświetlacz LED informujący o poziomie naładowania baterii. Jest to bardzo przydatne podczas planowania koszenia trawy. Warto również mieć na uwadze, że kosiarki akumulatorowe są wyborem ekologicznym. Nie generuje ona spalin i jest bardzo cicha.
Loading...
Loading...