Pas zębaty napędu noży AGS MTD Simplicity Stiga DS8M200020
30 dni na zwrot towaru
Na wszystkie zakupione u nas produkty i części.
  • Status: Dostępny natychmiast
  • Przewidywana data dostawy: 18/05/2026 - 19/05/2026
  • Kod produktu: 19-07003
  • ID: 3170
DOSTĘPNOŚĆ W SALONIE
SPRAWDŹ
Pas napędu noży, zamiennik części oryginalnej numer: 1721117, 26431, 026431, 40769, 9585-0096-01
Parametry:
Długość: 2000 mm
Ilość zębów: 250
Szerokość: 20 mm
Oznaczenie paska: 200DS8M2000
Pasuje m.in do:
Stiga:
VILLA 107M
Simplicity:
40" Zespół tnący, Wyrzut tylny