Multisystem MAKITA DUX60ZM4 - baza akumulatorowa z przystawką kosa do trawy - 2 x 18 V

Multisystem MAKITA DUX60ZM4 - baza akumulatorowa z przystawką kosa do trawy - 2 x 18 V


Seria urządzeń akumulatorowych Makita 2 x 18 V

Seria urządzeń akumulatorowych pracująca z dwoma akumulatorami 18 V LXT podłączonymi szeregowo. Taki system akumulatorowy pozwala na uzyskanie dużej mocy i wydajności pracy. Zmniejszona została waga akumulatora, a czas jego pracy i żywotność podciągnięta do maksimum. W skład akumulatorów o mocy 18 V wchodzą akumulatory o różnych pojemnościach od 1,5 A do 6 A. Akumulatory można stosować zamiennie we wszystkich urządzeniach akumulatorowych 18 V oraz 2 x 18 V. W skład tych serii akumulatorowych wchodzą również standardowe oraz szybkie ładowarki, które potrafią naładować akumulator nawet w 15 minut.

Podstawowe informacje

Technologia AFT


Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączanie narzędzia w celu ochrony użytkownika (kick-back).

Bezszczotkowy silnik BLDC


Wydajniejsza produkcja energii w porównaniu ze szczotkowym sinikiem prądu stałego, ze względu na brak strat w skutek tarcia wywołanego przez szczotki. Pozwala to na uzyskanie niższego natężenia prądu, zmniejszenie ilości wydzielanego ciepła oraz zwiększenie czasu pracy na jednym pełnym naładowaniu akumulatora.

Technologia XPT


XPT - Podwyższona odporność na pył i wilgoć. Wilgoć lub woda która dostała się do wewnątrz narzędzia wraz z powietrzem, po skropleniu się na obudowie jest usuwana kanałami na zewnątrz. Ponadto kapiąca woda oraz pył mają ograniczony dostęp do wnętrza narzędzia.

Możliwe do zastosowania przystawki

Okrzesywarka EY401MP


Przystawka okrzesywarki z możliwością przedłużenia rury prowadzącej do urządzenia podstawowego Multisystem MAKITA DUX60ZM4. Ten wysięgnik z zasadą działania piły łańcuchowej jest idealny do wygodnej pielęgnacji drzew dzięki dodatkowemu przedłużeniu. Oczywiście można tę nakładkę przymocować do urządzenia podstawowego bezpośrednio „na klik”. Pracę ułatwiają elementy obsługowe zintegrowane w uchwycie i pas do noszenia.

Nożyce EN420MP oraz EN410MP


Przystawka do cięcia żywopłotów z możliwościa przedłużenia rury prowadzącej do urządzenia podstawowego Multisystem MAKITA DUX60ZM4. Występuje w dwóch wariantach krótszym i dłuższym. Niewielka waga w połączeniu z pasem do noszenia, stanowiącym element wyposażenia, umożliwiają pracę bez zmęczenia. Cicha, bezspalinowa i bez przeszkadzającego kabla.

Kultywator KR401MP


Przystawka do spulchniania gleby i usuwania chwastów do urządzenia podstawowego Multisystem MAKITA DUX60ZM4. Lekka konstrukcja i napięcie 2 x 18 V sprawiają, że kultywacja jest łatwa i wygodna. Kompaktowa budowa pozwala na pracę na małych powierzchniach bez naruszania korzeni roślin znajdujących się naokoło.

Urządzenie dostarczane jest z przystawką EM404MP bez akumulatora, ładowarki.

Do zobrazowania funkcjonalności użyto zdjęć poglądowych. Nie wszystkie przedstawiają oferowany model produktu. 

Dane techniczne
Kompatybilny akumulatorlitowo-jonowy 18 V - 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 A - 2 szt
SilnikSilnik akumulatorowy
Narzędzie tnąceŻyłka, nóż
Waga8,7 kg
Biegitak (5700 obr/min, 8200 obr/min, 9700 obr/min)
Akumulator w zestawienie
Ładowarka w zestawienie
Funkcjonalność
Dodatkowe funkcjeOkrzesywarka, nożyce do żywopłotu, podcinarka, kosa
Uprzążtak
Gwarancja
Gwarancja dla osób prywatnych3 lata - po rejestracji
Gwarancja dla firm3 lata - po rejestracji

Multisystem MAKITA DUX60ZM4 - baza akumulatorowa z przystawką kosa do trawy - 2 x 18 V

  • Wyświetleń: 2920
  • Kod produktu: DUX60ZM4
  • Status: Dostępny na zamówienie
  • 1.599,00zł
Loading...
Loading...